Foto1 Foto2 Foto3 Foto4 Foto5
Úvodní strana

Bazén Ponávka

21.8.2018, úterý
dnes zavřeno

Bazén Ponávka

Krytý plavecký bazén Ponávka je ideální pro kondiční plavání jednotlivců nebo organizovaných skupin. Jednoduché odbavení návštěvníků vás nezdrží a v samotném centru města si perfektně zaplavete. Přijďte to zkusit!

Plavecký bazén

Bazén 25 m

Bazén se ukrývá v budově lázní za nově opraveným charakteristickým proskleným průčelím. "Pětadvacítka" je rozdělena na tři pohodlné dráhy o šířce ca 2,3 m. Svou hloubkou 1,15 - 1,60 m a teplotou vody 27°C je určena nejen pro neplavce, ale především pro kondiční či relaxační plavání široké veřejnosti.
Další informace zde.

Plavání pro školy i seniory

Plavání pro školy i seniory

Během pracovních dnů školního roku patří bazén v době 9-19 hodin nájemcům a školám. Ale veškerou zbývající dobu vyhrazujeme veřejnosti - přijďte ráno či večer, o víkendu nebo o pázdninách. Jste u nás vítáni. Každý čtvrtek je doba 12-15 hodin určena zejména pro plávání seniorů a všech ostatních, kteří si chtějí zaplavat spíše odpočinkově - bez plaveckých drah.
Další informace zde.

Občerstvení

Občerstvení

První pomoc v případě hladu nebo žízně vám nyní poskytne náš automat s občerstvením. A v prostorách vstupní haly se můžete zdarma připojit k internetu prostřednictvím WiFi sítě.

Zázemí a šatny

Zázemí a šatny

Šatny na vás čekají oddělené pro muže i ženy s uzamykatelnými skříňkami na mince. K dispozici je sušárna, u východu z šaten také panely se zrcadly a ručními fény pro dosušení.

Historie stavby

Historie stavby

Náš bazén je pokračovatelem Charlottiných lázní - známých jako "Šarlotinky". Budova pojmenovaná po Charlottě Belgické byla slavnostně otevřena v roce 1885. Uvnitř první návštěvníci objevili velký mramorový bazén o rozměrech 20 x 8 m se stálým přítokem a odtokem. Veškeré lázeňské služby byly určeny k používání v létě i v zimě. Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2001. Historie stavby.